מעוניינים בהצעה לביטוח הרכב שלכם?  צרו קשר
אצלנו בקלרונים סוכנות לביטוח מתחייבים להתאים לכם את פוליסת ביטוח הרכב המושלמת עבורכם, תוך לקיחה בחשבון של כל הפרמטרים הקשורים לרכב עצמו ולנוהגים בו.
רק לאחר מכן אנו נחפש לכם את  הצעת המחיר הטובה ביותר מבין חברות הביטוח שאיתן אנו עובדים.
 
אילו סוגי ביטוח רכבי קיימים?

ביטוח רכב חובה:  
מכסה נזקי גוף לנהג, לנוסעים שאיתו וגם להולכי הרגל הנפגעים על ידי הרכב. כל הנוהג בכלי רכב מנועי חייב לשאת תעודת ביטוח תקפה, המתחדשת מידי שנה. נהיגה ללא תעודת ביטוח רכב תקפה מהווה עבירה פלילית על פי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים תשל"ה- 1975 (פלת"ד) זכאים לפיצוי בעת קרות תאונת דרכים נהג הרכב, כל מי שנסעו ברכב והולכי הרגל שנפגעו על ידו .


ביטוח צד ג': 
ביטוח רכב רשות, הבא לכסות מקרים של פגיעה ברכושו של האחר (רכב אחר או כל רכוש אחר שנפגע). ביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי על ידי הנהג ברכב או כל מי שנהג ברכבו ברשותו. ראוי לציין כי הנזקים הכספיים הכרוכים גם בהתנגשות קלה הם גדולים מאוד. נהג שמעורב בתאונת דרכים רצינית או בתאונת שרשרת עלול למצוא עצמו מחויב בתשלום נזקים בהיקף של מאות אלפי שקלים.
 
ביטוח רכב  מקיף: 
ביטוח רכב מקיף, מכסה כל נזק הנגרם לרכב עצמו וגם ביטוח צד ג'.
ביטוח זה מכסה מקרה של גניבת הרכב וכן מקרה של נזק הנגרם לרכב תוך כדי תאונת דרכים. וכמובן כיסוי לתביעה של צד ג'.  לחבילת הביטוח המקיף אנו מוסיפים חבילות של ריידרים כגון: רכב חלופי, שירותי גרירה וחילוץ, פיצוי בגין שבר בחלונות, ועוד.  יש לשים לב לכך שפוליסת ביטוח רכב מתחדשת מידי שנה.
הפרמיה בביטוח רכב מקיף נקבעת על פי: סוג הרכב, גילו, מערכות הגנה והתרעה שקיימות בו.
מספר הנוהגים בו, גילם מינם ותק הנהיגה שלהם ועבר תביעות/העדר תביעות שלהם.
בנוסף תמצאו במשרדנו פתרונות ייחודיים:
ביטוח חבילת שירות לביטוח רכב
חבילת שירות הכוללת שירותי גרירה וחילוץ, אספקת רכב חילופי לאחר תאונה ולאחר גניבה, כיסוי לגניבת כיסוי לשבר שמשות, תיקון תקר (החלפת גלגל) ואספקת דלק (במקרה שהרכב נתקע ללא דלק).
 
ביטוח רכב לנהג זהיר:
פוליסת ביטוח מקיף המיועדת לנהגים זהירים שעבר התביעות שלהם אינו עולה על תביעה אחת ב 3 שנים אחרונות והנהגים ברכב מעל גיל  21. הפוליסה מותאמת לגיל הנוהגים ברכב ומוצעת בעלות נמוכה 
ביטוח רכב לנהג צעיר:
פוליסת ביטוח ייחודית לנהג צעיר, בעיקר לחיילים אשר נוהגים בחופשתם. הפוליסה מכסה נזקי תאונות דרכים הנגרמים על ידי נהג צעיר (המבוטח). זוהי פוליסה אישית לנהג הצעיר המכסה נהיגה
ב-4 רכבים בפוליסה אחת, באמצעות רכישת בנק קילומטרים לנהיגה נהיגה שנתי. הביטוח מופעל בכל נסיעה של נהג צעיר באמצעות אפליקציה בטלפון הנייד.
 
ביטוח רכב שני:
פוליסת ביטוח המיועדת בעיקר לבעלי רכב שני במשפחה, כאשר הרכב הראשון הינו רכב חברה בו מתבצעות רוב הנסיעות המשפחתיות, ואילו הרכב השני אינו נוסע מעל 12,000 ק"מ בשנה.
זוהי פוליסה מקיפה במחיר מפתיע.

 

ביטוח רכב

car, car, drive, vehicle, automobile, transport, travel
 
כל הזכויות שמורות קלרונים סוכנות לביטוח (2003) בע"מ    //    קק"ל 23 קריית מוצקין    //    טלפון: 04-8710364    //   נייד: 050-5242559